KURSY  KATALOG 
 

  Polska Mapa Urody O patronacie ASP

MENU
 

O patronacie ASP

- czym jest i czemu służy ta strona?

    Ta strona to polska mapa urody - dzięki tej stronie łatwo znajdziesz interesujące Cię salony kosmetyczne. Dowiesz się, gdzie możesz wykonać manicure, artystyczne zdobnictwo paznokci, odmładzającą maseczkę, regenerujący masaż, opalić się na solarium. Dowiesz się, gdzie możesz zmienić swój wygląd na bardziej korzystny, poprawić samopoczucie i skąd możesz wyjść zadowolona.

- to znak jakości, przyznawany przez krakowską Akademię Sztuki Piękności, która od początku tysiąclecia obejmuje swoim patronatem wyróżniające się gabinety kosmetyczne, salony fryzjerskie, studia odnowy biologicznej. Niektóre gabinety kosmetyczne opisywane w naszym katalogu posiadają znak jakości ASP.


    Jaki gabinet kosmetyczny jest "dobry"? - Na pewno nie taki, który raczy Cię minimalną ilością najtańszych kosmetyków, mydląc Ci oczy markami firm kosmetycznych i estetycznym wystrojem wnętrza. Dobry salon piękności to miejsce, w którym spotkasz miłą obsługę, odprężysz się i za uczciwą cenę profesjonalnie przeszkolony specjalista wykona Ci uczciwy, niewybrakowany zabieg. To miejsce, do którego chętnie wrócisz i o którym w superlatywach opowiesz swoim znajomym.


    Chcesz umieścić tutaj ogłoszenie? - Nie zwlekaj! Jeżeli jesteś właścicielką salonu urody, reklamę na naszych stronach możesz mieć za darmo! czytaj więcej...

O patronacie ASP
Lista salonów ASP
Znajdź gabinety
Dodaj nowy gabinet
Napisz do ASP!
ZNAJDŹ SALONY
 

Gabinety z rejonu:

INSPIRACJE
 

targi kosmetyczne
Fryzury damskie I
Fryzury damskie II
Fryzury męskie I

[ © 1982-2004 ASP | Poleć znajomym | Napisz do ASP | Dodaj do ulubionych | Lista salonów ASP | DODAJ/ZMIEŃ SWÓJ SALON! ]

Paznokcie zdobienie paznokci