KURSY  KATALOG 
 

  Polska Mapa Urody Reklama na stronach ASP Zgłoszenie salonu

MENU
 

Zgłoszenie Twojego salonu


DANE WŁAŚCICIELA
Imię i nazwisko właściciela:
Adres korespondencyjny właściciela:
Numery telefonów właściciela:
Adres e-mail właściciela:

DANE SALONU
Nazwa salonu: Maksymalnie 50 znaków
Adres salonu: Kod pocztowy, miasto, ulica, nr lokalu
Województwo:
Numery telefonów: Możesz podać też numery kontaktowe
Dni/godziny przyjęć: Zaznacz jeżeli przyjmujesz tylko na zapisy
Certyfikaty ASP: Podaj kursy ASP, jeżeli w nich uczestniczyłaś

ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG
Kosmetyka - co najmniej jedno stanowisko kosmetyczne Fryzjerstwo - co najmniej jedno stanowisko, strzyżenie
Makijaż - a także stylizacja, visage i pokrewne Pielęgnacja paznokci - zabiegi z zakresu manicure, pedicure, tipsów, żelu, akrylu
Solarium - co najmniej jeden przyrząd tej kategorii Masaż - masaż klasyczny i drenaż limfatyczny obligatoryjnie całego ciała
Siłownia lub fitness - sala lub ćwiczenia w grupach Odnowa biologiczna - kompleksowe zabiegi regenerujące dla całego ciała
Zaznacz to pole, jeżeli pracujesz na elitarnych kosmetykach naturalnych Krystyny Łenczyńskiej (dla uzyskania tego symbolu wymagana jest wyłączność na te produkty)
Inne usługi (wymień):

Na tych stronach promujesz swoje usługi i profesjonalizm, a nie marki kosmetyków. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian w Twoim wpisie, usunięcia części słów, a nawet do nieumieszczenia wpisu.
Opis Twojego salonu - Masz do dyspozycji całe pole i postaraj się je wypełnić zachęcając Klientkę do odwiedzenia Ciebie. Możesz zobaczyć jak piszą o sobie inni, ale nie kopiuj cudzych opisów.
Cennik/spis usług - możesz przedstawić dowolne wykonywane u Ciebie zabiegi; możesz użyć zakresu cen (np. "70-100 zł w zależności od obrazu skóry"); wystarczy jeżeli podasz zakres usług:

Adres aktualnej strony internetowej mojego gabinetu:

Jeżeli posiadasz już stronę internetową, prosimy o wstawienie na stronie głównej krótkiego kodu, który wyświetla małe logo ASP i link do strony. Kod do wstawienia uzyskasz w mailu po wypełnieniu zgłoszenia.


Proponowany adres wizytówki: salony.asp.edu.pl/

Maksymalna długość tekstu w polu powyżej: 20 znaków. Jeżeli z jakiegoś powodu nie możesz uzyskać danego adresu (np. jest on zajęty lub zbyt ogólny) - redakcja nada Ci inny adres.


Wybieram Pakiet Reklamowy - bezpłatną reklamę na stronach salony.asp.edu.pl


Chcę, aby na mojej wizytówce znalazły się zdjęcia. Doślę zdjęcia mojego gabinetu w formie elektronicznej na adres salony@asp.edu.pl lub w formie konwencjonalnej na adres: ASP Filia C, 30-504 Kraków, ul. Kalwaryjska 48/2. Uwaga - wyślij 6 lub więcej zdjęć w układzie poziomym.

Oświadczam że dane które zostały przeze mnie podane są prawdziwe. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ASP oraz otrzymywanie informacji drogą elektroniczną zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem. Zgadzam się z Polityką Ochrony Prywatności ASP.(zaznaczenie tego pola jest obowiązkowe)

Wyrażam zgodę na przekazanie przez ASP danych teleadresowych mojego gabinetu w celu jego promocji w innych katalogach (jeżeli nie zaznaczysz tego pola, nie będziemy Cię do nich wpisywać)   

    Wpis pojawi się w katalogu po jego sprawdzeniu przez administratora. W razie problemów skontaktuj się z Akademią Sztuki Piękności pisząc e-mail.

O patronacie ASP
Lista salonów ASP
Znajdź gabinety
Dodaj nowy gabinet
Napisz do ASP!
ZNAJDŹ SALONY
 

Gabinety z rejonu:

INSPIRACJE
 

targi kosmetyczne
Fryzury damskie I
Fryzury damskie II
Fryzury męskie I

[ © 1982-2004 ASP | Poleć znajomym | Napisz do ASP | Dodaj do ulubionych | Lista salonów ASP | DODAJ/ZMIEŃ SWÓJ SALON! ]

Paznokcie zdobienie paznokci