KURSY  KATALOG 
 

  Polska Mapa Urody Polityka ochrony prywatności

MENU
 

Polityka ochrony prywatności
  Ten dokument to deklaracja ochrony Twojej prywatności

  Akademia Sztuki Piękności z siedzibą w Krakowie przy ul. Witosa 23 (ASP) dokonuje wszelkich starań, aby dane osobowe które dobrowolnie nam przekazujesz, zostały wykorzystane ze zgodnym z Twoimi oczekiwaniami.

Podstawy prawne dokumentu
  Podstawami prawnymi tego dokumentu są: Ustawa z dnia 29 sierpnia 1997 roku "O ochronie danych osobowych" oraz Ustawa z dnia 18 lipca 2002 r. "O świadczeniu usług drogą elektroniczną".

Przekazywanie danych osobowych
  Szanujemy Twoje zaufanie do nas, dlatego przekazujemy Twoje dane podmiotom trzecim tylko wtedy gdy wymaga tego od nas prawo, lub gdy jednoznacznie wyrazisz na to zgodę. Niektóre segmenty naszej działalności, jak np. ASP Polska Mapa Urody - wymagają publicznego obwieszczenia danych gabinetu, co jest oczywiste. Poza tymi wypadkami, jedynym dysponentem Twoich danych osobowych jest ASP i dane te nie są przekazywane podmiotom trzecim.

Rodzaj przechowywanych danych
  Przechowujemy i chronimy dane, które podajesz nam bezpośrednio poprzes e-mail, formularz pocztowy, zgłoszenie na Kurs ASP, zgłoszenia Salonu do Katalogu ASP Polska Mapa Urody lub Patronat ASP. Nasz system gromadzi na bieżąco adresy IP i stałe przekazywane automatycznie przez przeglądarkę, do celów statystycznych. Niekiedy w identyfikacji Użykownika stosujemy Cookies ("Ciasteczka" przeglądarki).

Zmiana lub usunięcie danych
  Zgodnie z obowiązującym prawem masz wgląd do swoich danych, prawo do ich korekty oraz usunięcia z bazy. Możesz to zrealizować osobiście, pisemnie, lub e-mailowo.

Bezpieczeństwo danych
  Dane które nam przekazujesz są bezpieczne i wykorzystywane tylko przez nas. Nad ich poufnością czuwa nasz informatyk oraz odpowiednio skonstruowane systemy informatyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby osoby niepowołane nie miały do nich dostępu. Jesteśmy otwarci na wszelkie opinie dotyczące poufności.

Postanowienia końcowe
  ASP zastrzega sobie prawo do wysyłania do Ciebie wiadomości (także tych o charakterze komercyjnym), newslettera - akceptując niniejszy dokument, wyrażasz na to zgodę. Przypominamy, że posiadasz możliwość usunięcia swojego adresu e-mail z naszej listy. Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzenia zmian do niniejszego dokumentu, które wchodzą w życie z dniem ogłoszenia.

O patronacie ASP
Lista salonów ASP
Znajdź gabinety
Dodaj nowy gabinet
Napisz do ASP!
ZNAJDŹ SALONY
 

Gabinety z rejonu:

INSPIRACJE
 

targi kosmetyczne
Fryzury damskie I
Fryzury damskie II
Fryzury męskie I

[ © 1982-2004 ASP | Poleć znajomym | Napisz do ASP | Dodaj do ulubionych | Lista salonów ASP | DODAJ/ZMIEŃ SWÓJ SALON! ]

Paznokcie zdobienie paznokci